صفحه ها
دسته
موسسه فرهنگی هنری و پژوهشی سیمای حقیقت
کتابفروشی ولوازم التحریرنوآوران
وبلاگ اختصاصی سیدمحمدجعفرمیرجلیلی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 29703
تعداد نوشته ها : 23
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب

خبرگزاری انتخاب : عکس روبه رو تصویری ست جنجال براگیز که طی چند روز گذشته بازتابها و بازخوردهای فراوان داشته و حساسیت به این تصویر به خاطر عده ای ست که معتقدند « در قسمت بالای عکس نامه به خط امام زمان است و در زیر توضیحات عبدالسلام محمد الحر».این عکس در برخی مناطق تهران و مسجد جمکران توزیع شده است.

emam_zaman.jpg۲۶ آبان ماه ۱۳۸۴ ساعت : ۰۰ , ۱۴
خبرگزاری انتخاب : عکس روبه رو تصویری ست جنجال براگیز که طی چند روز گذشته بازتابها و بازخوردهای فراوان داشته و حساسیت به این تصویر به خاطر عده ای ست که معتقدند « در قسمت بالای عکس نامه به خط امام زمان است و در زیر توضیحات عبدالسلام محمد الحر».این عکس در برخی مناطق تهران و مسجد جمکران به وسعت بسیار زیادی توزیع شده است.

به گزارش خبرگزاری «انتخاب»، در متن توضیح همراه این نامه آمده است:

من، عبدالسلام محمد الحر هستم که امور تعمیر و نگهداری مسجد حضرت سیده نرجس سلام الله علیها مادر مولایمان حضرت مهدی منتظر عجل الله تعالی فرجه الشریف و نیز مسوولیت ساختن منزلی را که وقف این مسجد و برای عالم دینی آن در شهر جباع می باشد|، بر عهده دارم. من خداوند عزوجل و تمامی ملایکه و پیامران خدا و جانشینان آنان را – که صلوات و رحمت الهی بر آنان باد- بر گفتار خویش گواه می گیرم.

برحسب عادت همیشگی در هر سال و در تاریخ 12 محرم 1404 هجری قمری صندوق موقوفه مسجد را که نذورات و کمک های مردمی در آن جمع و صرف اطعام به نام حضرت اباالفضل علیه السلام و عاشورا و مناسبتهای دیگر دینی می شود، باز کردم و مشاهده نمودم به همراه پولهای درون صندوق نامه ای در آن انداخته شده که روی آن دو عدد شکلات تقریبا بزرگ قرار دارد در حالی که همه می دانیم این شکلات ها هر قدر کوچک باشند ممکن نیست از روزنه باریک صندوق به درون آن وارد شده باشند.
emam_zaman_01.jpg

این نامه هدیه ای است بسیار گرانبها عزیز و گرامی و بسیار مبارک صلوات و سلام پروردگار بر مسلمانان و تمامی مومنین و رحمت خدا بر آنان باد.

دسته ها :
پنج شنبه هفدهم 10 1388
X